Menu

Bestyrelse GIF

Formand
ingen img
Helle Lassen
Senioransvarlig
ingen img
Flemming Rose
Ungdomsansvarlig
ingen img
Susanne Nielsen
Kasserer
ingen img
Lone Jacobsen
Aktivitetsansvarlig
profilepic
Jacob Møller Pedersen
Sekretær
ingen img
Steen Larsen
Kommende kampe
November 2017
25.
lørdag
11.08
Glamsbjerg IF
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C født 2009 • Pulje 5
Bogense Hallerne (Hal 1)
Dalum IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
11.32
Glamsbjerg IF
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C født 2009 • Pulje 5
Bogense Hallerne (Hal 1)
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
11.56
Næsby BK
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C født 2009 • Pulje 5
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
12.12
BBB
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C født 2009 • Pulje 5
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
12.50
Glamsbjerg IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Morud IF
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
13.14
Assens FC
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Glamsbjerg IF (1)
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
13.38
EGB
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Glamsbjerg IF (1)
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
13.41
Glamsbjerg IF
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C født 2003 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Assens FC (1)
Bogense Hallerne (Hal 2)
25.
lørdag
13.57
Glamsbjerg IF
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C født 2003 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Morud IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
25.
lørdag
14.02
Glamsbjerg IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Aarup BK
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
14.10
Hårby BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
Glamsbjerg IF (2)
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
14.13
SSV Højfyn
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C født 2003 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
25.
lørdag
14.26
Glamsbjerg IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
Søhus Stige (2)
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
14.29
PDIF
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C født 2003 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
25.
lørdag
14.50
SSV Højfyn
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
Glamsbjerg IF (2)
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
15.06
Glamsbjerg IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
Tommerup BK
Ebberup Hallen (inde)
25.
lørdag
15.50
Glamsbjerg IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Assens FC
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
16.14
Højby S & G (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
16.38
EGB
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
lørdag
17.02
Glamsbjerg IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
O K S
Bogense Hallerne (Hal 1)
26.
søndag
11.40
Hårby BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 4
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Glamsbjerg IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
26.
søndag
12.08
Glamsbjerg IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 4
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Korup IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
26.
søndag
12.22
OB (2)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 4
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Glamsbjerg IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
26.
søndag
12.43
Glamsbjerg IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 4
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
EGB (2)
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
26.
søndag
12.57
SSV Højfyn
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 4
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Glamsbjerg IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
December 2017
2.
lørdag
10.26
SFF2015 (1)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Glamsbjerg IF
Forum Faaborg
2.
lørdag
10.50
Bogense G & IF
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Glamsbjerg IF
Forum Faaborg
2.
lørdag
11.14
Glamsbjerg IF
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Dalum IF (2)
Forum Faaborg
2.
lørdag
11.20
Hårby BK
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Glamsbjerg IF
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
2.
lørdag
11.34
Strib IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Glamsbjerg IF
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
2.
lørdag
11.38
Glamsbjerg IF
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SSV Højfyn (2)
Forum Faaborg
2.
lørdag
11.56
SFF2015 (3)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Glamsbjerg IF
Forum Faaborg
2.
lørdag
12.02
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
MG & BK
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
2.
lørdag
12.14
Glamsbjerg IF
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Team Odense Q
Forum Faaborg
2.
lørdag
12.16
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Assens FC
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
2.
lørdag
12.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Glamsbjerg IF
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
2.
lørdag
12.37
Dalum IF (1)
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B født 2006 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Glamsbjerg IF
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
12.58
Hårby BK
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B født 2006 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Glamsbjerg IF
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
13.07
SSV Højfyn
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Glamsbjerg IF
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
2.
lørdag
13.19
Glamsbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B født 2006 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
BBB
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
13.23
Strib IF (1)
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Glamsbjerg IF
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
2.
lørdag
13.33
Glamsbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige A/B født 2006 • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Aarup BK
Aarup Fritidscenter - Hal 1
2.
lørdag
13.55
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
MG & BK
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
2.
lørdag
14.11
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Kauslunde IF
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
2.
lørdag
14.27
Hårby BK
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Glamsbjerg IF
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
3.
søndag
12.28
Dalum IF
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C født 2009 • Pulje 5
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
3.
søndag
12.33
KFUM.s BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
12.47
Glamsbjerg IF
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
MG & BK (1)
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
12.52
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C født 2009 • Pulje 5
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
3.
søndag
12.54
Aarup BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
13.15
Glamsbjerg IF
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
KFUM.s BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
13.16
Glamsbjerg IF
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C født 2009 • Pulje 5
Bogense Hallerne (Hal 1)
Næsby BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
3.
søndag
13.29
MG & BK (1)
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
3.
søndag
13.32
Glamsbjerg IF
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C født 2009 • Pulje 5
Bogense Hallerne (Hal 1)
BBB
Bogense Hallerne (Hal 1)
3.
søndag
13.36
Glamsbjerg IF
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Aarup BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
9.
lørdag
10.14
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Hårby BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
9.
lørdag
10.28
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Strib IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
9.
lørdag
10.56
MG & BK
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
9.
lørdag
11.10
Assens FC
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
9.
lørdag
11.20
Morud IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 2)
Glamsbjerg IF (1)
Bogense Hallerne (Hal 2)
9.
lørdag
11.24
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
9.
lørdag
11.44
Glamsbjerg IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 2)
Assens FC
Bogense Hallerne (Hal 2)
9.
lørdag
12.01
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
9.
lørdag
12.08
Glamsbjerg IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 2)
EGB
Bogense Hallerne (Hal 2)
9.
lørdag
12.17
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Strib IF (1)
Bogense Hallerne (Hal 1)
9.
lørdag
12.32
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 2)
Glamsbjerg IF (1)
Bogense Hallerne (Hal 2)
9.
lørdag
12.40
Glamsbjerg IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 2)
Hårby BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
9.
lørdag
12.49
MG & BK
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
9.
lørdag
12.56
Søhus Stige (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 2)
Glamsbjerg IF (2)
Bogense Hallerne (Hal 2)
9.
lørdag
13.05
Kauslunde IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Glamsbjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
9.
lørdag
13.20
Glamsbjerg IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 2)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 2)
9.
lørdag
13.21
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Hårby BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
9.
lørdag
13.36
Tommerup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 2)
Glamsbjerg IF (2)
Bogense Hallerne (Hal 2)
9.
lørdag
15.10
Assens FC
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 2
Hårslev-Hallen
Glamsbjerg IF
Hårslev-Hallen
9.
lørdag
15.34
Glamsbjerg IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 2
Hårslev-Hallen
Højby S & G (1)
Hårslev-Hallen
9.
lørdag
15.58
Glamsbjerg IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 2
Hårslev-Hallen
EGB
Hårslev-Hallen
9.
lørdag
16.22
O K S
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 2
Hårslev-Hallen
Glamsbjerg IF
Hårslev-Hallen
10.
søndag
10.00
Glamsbjerg IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 4
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Hårby BK
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
10.
søndag
10.28
Korup IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 4
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Glamsbjerg IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
10.
søndag
10.42
Glamsbjerg IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 4
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
OB (2)
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
10.
søndag
11.03
EGB (2)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 4
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Glamsbjerg IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
10.
søndag
11.17
Glamsbjerg IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 4
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
SSV Højfyn
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
10.
søndag
13.11
Assens FC (1)
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C født 2003 • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Glamsbjerg IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
10.
søndag
13.27
Morud IF
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C født 2003 • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
Glamsbjerg IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
10.
søndag
13.43
Glamsbjerg IF
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C født 2003 • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
SSV Højfyn
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
10.
søndag
13.59
Glamsbjerg IF
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C født 2003 • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)
PDIF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 1)

StillingHerre S1, 2017/2018 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Glamsbjerg IF 15 10 3 2 33
2 Ø.B. 15 10 2 3 32
3 Fjordager IF 15 9 4 2 31
4 Bogense G & IF 14 10 1 3 31
5 Allesø GF 15 8 5 2 29
6 Tarup-Paarup IF 15 8 2 5 26
7 Aarup BK 14 8 1 5 25
8 B1913 15 8 0 7 24
9 Chang 15 8 0 7 24
10 KFUM.s BK 15 6 2 7 20
11 Ubberud IF 15 5 2 8 17
12 Bolbro G & IF 15 5 1 9 16
13 Hårslev 15 4 3 8 15
14 Strib IF 15 2 2 11 8
15 FC Avrasya 15 2 1 12 7
16 KRFK 15 1 1 13 4
Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt

Hovedsponsorer