Menu

U 9 piger/drenge

Træner tirsdag 17-18 i dalen.

Nye som gamle spillere er velkommen.

 

Spillerliste

ingen img
Bella Deleuran Berglund
ingen img
Carl Offer Madsen
ingen img
Emil møller Smedehus
ingen img
Frederik Holm Larsen
ingen img
Jonas Nielsen
ingen img
Josefina Larsen
ingen img
Karoline Val Hoppe
ingen img
Magnus Eliassen
ingen img
Magnus Rasmussen
ingen img
Malou Falck
ingen img
Malte Alfred Nørsøller
ingen img
Marius Graves Poulsen
ingen img
Peter Fisker
Kommende kampe
August 2017
7.
mandag
18.45
Kildemosens BK
Herrer
M+40
Veteran 2017 • Pulje 1
Kildemosens anlæg
Glamsbjerg IF
Kildemosens anlæg
9.
onsdag
18.45
Glamsbjerg IF
Herrer
M+55
Supermasters 2017 • Pulje 1
Glamsbjerg Stadion
Skårup IF
Glamsbjerg Stadion
11.
fredag
18.45
Glamsbjerg IF
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2017 • Pulje 6
Glamsbjerg Stadion
Aarup BK
Glamsbjerg Stadion
13.
søndag
11.00
Glamsbjerg IF
Herrer
Senior
Herre S1, 2017/2018 • Pulje 2
Glamsbjerg Stadion
KRFK
Glamsbjerg Stadion
14.
mandag
18.45
Glamsbjerg IF
Herrer
M+40
Veteran 2017 • Pulje 1
Glamsbjerg Stadion
Dalum IF
Glamsbjerg Stadion
16.
onsdag
18.45
Glamsbjerg IF
Herrer
M+55
Supermasters 2017 • Pulje 1
Glamsbjerg Stadion
Nr. Aaby IK
Glamsbjerg Stadion
16.
onsdag
18.45
Tarup-Paarup IF
Herrer
Senior
Herre S1, 2017/2018 • Pulje 2
Home Tarup Park
Glamsbjerg IF
Home Tarup Park
18.
fredag
18.45
Glamsbjerg IF
Herrer
Senior
Herre S1, 2017/2018 • Pulje 2
Glamsbjerg Stadion
Hårslev
Glamsbjerg Stadion
19.
lørdag
13.00
Søndersø BK
Herrer
U15
U15 drenge B (født 2003) - Efterår 2017 • Pulje 1
Søndersø Stadion
Glamsbjerg IF
Søndersø Stadion
19.
lørdag
15.00
S.f.B.
Herrer
U19
U19 drenge M (født 1999-00) - Efterår 2017 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Glamsbjerg IF
S.f.B. Hellegårdsvej
20.
søndag
00.00
Munkebo BK
Herrer
U12
U12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Munkebo Hallen
Glamsbjerg IF
Munkebo Hallen
20.
søndag
00.00
KRFK
Kvinder
U12
U12 pige B/C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Krogsbølle Stadion
Glamsbjerg IF
Krogsbølle Stadion
20.
søndag
00.00
Dalum IF (2)
Kvinder
U15
U15 pige 11M (født 2003) - Efterår 2017 • Pulje 3
Tingløkkeskolen
Glamsbjerg IF
Tingløkkeskolen
20.
søndag
10.00
Glamsbjerg IF
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Glamsbjerg Stadion
Sanderum BK
Glamsbjerg Stadion
20.
søndag
11.00
Glamsbjerg IF
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2017 • Pulje 6
Glamsbjerg Stadion
Brylle/Tommerup
Glamsbjerg Stadion
20.
søndag
13.00
Glamsbjerg IF
Herrer
U14
U14 drenge B (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Glamsbjerg Stadion
Hårslev/Særslev U14
Glamsbjerg Stadion
20.
søndag
15.00
SFF2015
Herrer
U19
U19 drenge A (født 1999-00) - Efterår 2017 • Pulje 1
Faaborg Stadion
Glamsbjerg IF
Faaborg Stadion
21.
mandag
18.45
Tarup/Paarup IF
Herrer
M+40
Veteran 2017 • Pulje 1
Home Tarup Park
Glamsbjerg IF
Home Tarup Park

StillingHerre S1, 2017/2018 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allesø GF 0 0 0 0 0
2 B1913 0 0 0 0 0
3 Bogense G & IF 0 0 0 0 0
4 Bolbro G & IF 0 0 0 0 0
5 Chang 0 0 0 0 0
6 FC Avrasya 0 0 0 0 0
7 Fjordager IF 0 0 0 0 0
8 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0
9 Hårslev 0 0 0 0 0
10 KFUM.s BK 0 0 0 0 0
11 KRFK 0 0 0 0 0
12 Strib IF 0 0 0 0 0
13 Tarup-Paarup IF 0 0 0 0 0
14 Ubberud IF 0 0 0 0 0
15 Ø.B. 0 0 0 0 0
16 Aarup BK 0 0 0 0 0
Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt

Hovedsponsorer