Menu

U 12 drenge

Træning tirsdag og torsdag kl. 17.00 - 18.30 i dalen.

Nye som gamle spillere er velkomne.

Holdets stab

Træner
ingen pic
Martin Thun

Spillerliste

ingen img
Albert Fredskild Høvighoff
ingen img
Andreas Piil Jensen
ingen img
Emil Seneca Christensen
ingen img
Frederik Sitskov
ingen img
Jacob Marxen
ingen img
Jonas Jørgsensen
ingen img
Karljohan Skovhøj Møller
ingen img
Konrad Dønning
ingen img
Mads-Oscar Buur
ingen img
Malthe Vestergaard
ingen img
Marcus Hedam Nielsen
ingen img
Markus Kjær Holm Hansen
ingen img
Max Deleuran Berglund
ingen img
Mikkel Nielsen
ingen img
Noah Lassen
ingen img
Philip Nancke
ingen img
Sebastian Hende Jacobsen
ingen img
Tobias Kurup Pedersen
ingen img
Tore Mariager Rasmussen

Næste kampU11 drenge (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 2

Hjemme mod
Fraugde G & IF
27. aug
Kl. 10.00
Glamsbjerg Stadion
U11 drenge (2007) 5M, efterår 2017 - Pulje 2

Næste kampU12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1

Ude mod
Munkebo BK
20. aug
Kl. 00.00
Munkebo Hallen
U12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 - Pulje 1

Næste kampU12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2

Hjemme mod
Sanderum BK
20. aug
Kl. 10.00
Glamsbjerg Stadion
U12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 - Pulje 2

StillingU12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0
2 Munkebo BK 0 0 0 0 0
3 Otterup B & IK 0 0 0 0 0
4 Søhus Stige 0 0 0 0 0
5 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
6 Aarup BK 0 0 0 0 0

StillingU12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Assens FC 0 0 0 0 0
2 Ebberup IF 0 0 0 0 0
3 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0
4 Hårby BK 0 0 0 0 0
5 Hårslev/Særslev U12 0 0 0 0 0
6 MG & BK 0 0 0 0 0
7 Morud IF 0 0 0 0 0
8 Sanderum BK 0 0 0 0 0
9 SSV Højfyn 0 0 0 0 0
10 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
11 Aarup BK 0 0 0 0 0
Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt

Hovedsponsorer

KampprogramU11 drenge (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 2

August 2017

Glamsbjerg IF
27. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Fraugde G & IF

Glamsbjerg IF
27. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

B.1909 (2)

Glamsbjerg IF
27. aug
Kl. 11.30
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Otterup B & IK
September 2017

Glamsbjerg IF
3. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Tommerup Stadion

B.1909 (2)

B 1909 (1)
3. sep
Kl. 10.30
Ude
Tommerup Stadion

Glamsbjerg IF

Tommerup BK
3. sep
Kl. 11.00
Ude
Tommerup Stadion

Glamsbjerg IF

MG & BK
24. sep
Kl. 10.00
Ude
B.1909s anlæg

Glamsbjerg IF

Glamsbjerg IF
24. sep
Kl. 11.00
Hjemme
B.1909s anlæg

Fraugde G & IF

Allesø GF
24. sep
Kl. 11.30
Ude
B.1909s anlæg

Glamsbjerg IF

B 1909 (1)
24. sep
Kl. 12.00
Ude
B.1909s anlæg

Glamsbjerg IF
Oktober 2017

MG & BK
1. okt
Kl. 10.00
Ude
Nordfyns Bank Arena

Glamsbjerg IF

Glamsbjerg IF
1. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Nordfyns Bank Arena

Otterup B & IK

BBB
1. okt
Kl. 11.30
Ude
Nordfyns Bank Arena

Glamsbjerg IF

B 1909 (1)
1. okt
Kl. 12.00
Ude
Nordfyns Bank Arena

Glamsbjerg IF

Glamsbjerg IF
8. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Otterup B & IK

B 1909 (1)
8. okt
Kl. 10.30
Ude
Glamsbjerg Stadion

Glamsbjerg IF

Tommerup BK
8. okt
Kl. 11.00
Ude
Glamsbjerg Stadion

Glamsbjerg IF

KampprogramU12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1

August 2017

Munkebo BK
20. aug
Kl. 00.00
Ude
Munkebo Hallen

Glamsbjerg IF

Glamsbjerg IF
26. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Søhus Stige
September 2017

Glamsbjerg IF
2. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Aarup BK

Tarup/Paarup IF
10. sep
Kl. 00.00
Ude
Home Tarup Park

Glamsbjerg IF

Glamsbjerg IF
17. sep
Kl. 09.30
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Otterup B & IK

Glamsbjerg IF
23. sep
Kl. 09.00
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Munkebo BK
Oktober 2017

Søhus Stige
1. okt
Kl. 00.00
Ude
Rema 1000 Arena Søhus

Glamsbjerg IF

Aarup BK
8. okt
Kl. 00.00
Ude
Scankab Arena i Aarup

Glamsbjerg IF

Glamsbjerg IF
14. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Tarup/Paarup IF

Otterup B & IK
29. okt
Kl. 00.00
Ude
Nordfyns Bank Arena

Glamsbjerg IF

KampprogramU12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2

August 2017

Glamsbjerg IF
20. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Sanderum BK

MG & BK
27. aug
Kl. 00.00
Ude
MG & BK.s anlæg

Glamsbjerg IF

Glamsbjerg IF
30. aug
Kl. 18.15
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Tarup/Paarup IF
September 2017

Ebberup IF
2. sep
Kl. 11.00
Ude
Ebberup Hallen

Glamsbjerg IF

Glamsbjerg IF
16. sep
Kl. 10.30
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Hårslev/Særslev U12

Aarup BK
17. sep
Kl. 00.00
Ude
Scankab Arena i Aarup

Glamsbjerg IF

Glamsbjerg IF
23. sep
Kl. 09.00
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Assens FC

Morud IF
30. sep
Kl. 10.00
Ude
VVS FYN ARENA – Morud

Glamsbjerg IF
Oktober 2017

Glamsbjerg IF
14. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Glamsbjerg Stadion

Hårby BK

SSV Højfyn
29. okt
Kl. 10.00
Ude
Albani Arena Vissenbjerg

Glamsbjerg IF